CervenaModraZelenaOranzovaFialova
Zmenseni velikosti textuNavrat do puvodni velikostiZvetseni velikosti textu
Bohuzel. Flash player neni nainstalovan nebo je zastaraly.Zde najdete aktualni verzi potrebnou pro zobrazen� teto casti.

Změny na webu

Jste zde: Úvod arrow Aktuality arrow 6. ročník Stránecké časovky
6. ročník Stránecké časovky Tisk E-mail

Sobota - 14. září 2019

6. ročník časovky - propozice

Hlavní pořadatel a organizátor Pavel Mráček st. napsal:

V sobotu 14. září se ve Stránce běžel 6. Ročník Stránecké časovky. Na Stráneckou časovku se prezentovalo 19 závodníků, na pivní časovku 12 pivařů a také běželo 8 „cvrčků“. Časovka byla odstartována ve 14 hodin starostou obce. Nejdříve odběhly svůj okruh děti-cvrčci, a poté následoval start žen na dva okruhy měřící 720 metrů a běh mužů na 3 kola. Vždy vybíhal jeden závodník, kterému hlavní rozhodčí paní Kloudová hlásila mezičasy jednotlivých kol.

Po doběhu závodníků bylo na programu vyhlášení výsledků. Po předání diplomů a věcných cen zazněl opět startovní výstřel a pan starosta odstartoval Pivní časovku na jeden okruh s vypitím jednoho piva. Tato běžecká disciplína je sledována s velkým zájmem a nutno podotknout, že je jen pro závodníky starší osmnácti let.

Po celou dobu se u rybníka ve Stránce fandilo a povzbuzovalo, někdy i řvalo. Prostě fantastická atmosféra, která každého závodníka povzbudila k nejlepšímu sportovnímu výkonu. Na závěr sportovní akce hlavní pořadatel pan Pavel Mráček starší poděkoval a předal upomínkovou medaili i pořadatelům Stránecké časovky.

Výsledky nejlepších:

Ženy do 34 let: Agátka Pacltová 3:10

Ženy 35+: Dana Palusková 2:43

Muži do 39 let: dělené 1. místo – Pavel Mráček ml. a Jiří Šmíd 3:19

Muži 40 – 49: Jiří Steiner 3:39

Muži 50 – 59: Miroslav Brzobohatý 4:05

Muži 60+: Pavel Mráček st. 4:23

Aktualizováno ( Sobota, 21 září 2019 )
 
< Předch.   Další >
Advertisement