CervenaModraZelenaOranzovaFialova
Zmenseni velikosti textuNavrat do puvodni velikostiZvetseni velikosti textu
Bohuzel. Flash player neni nainstalovan nebo je zastaraly.Zde najdete aktualni verzi potrebnou pro zobrazen� teto casti.

Změny na webu

Jste zde: Úvod arrow Aktuality arrow Informace o opatřeních ve Mšeně a okolí - ochrana obyvatelstva
Informace o opatřeních ve Mšeně a okolí - ochrana obyvatelstva Tisk E-mail

Vážení občané,
ve snaze zabránit šíření koronaviru a ochránit pracovníky ve službách důrazně žádáme všechny občany regionu, aby při návštěvách obchodů a úřadů, ale také při přepravě v hromadné dopravě používali libovolné zakrytí úst a nosu. Roušku či respirátor lze improvizovaně nahradit šátkem či různými druhy šál, lepší tato ochrana, než žádná. Opatření platí do odvolání krizového stavu státem.

Kdo nebude v prostředcích hromadné dopravy takto zabezpečen, riskuje vyloučení z přepravy. Totéž opatření platí v pražské MHD.

Dále všechny občany žádáme, aby při návštěvách provozoven dodržovali odstup od ostatních zákazníků nejméně 2 metry a nejlépe čekali před provozovnou, než ji opustí příchozí před vámi. Týká se to zejména malých provozoven a lékárny.

Návštěvy provozoven omezte na nejnutnější případy.

Zároveň žádáme všechny občany, kteří pobývají v karanténě, aby režimní opatření dodržovali a nepohybovali se po městě. Za nedodržování karantény hrozí značné postihy.

Děkuji za pochopení.

Martin Mach - starosta

 
< Předch.   Další >
Advertisement