CervenaModraZelenaOranzovaFialova
Zmenseni velikosti textuNavrat do puvodni velikostiZvetseni velikosti textu
Bohuzel. Flash player neni nainstalovan nebo je zastaraly.Zde najdete aktualni verzi potrebnou pro zobrazen� teto casti.

Změny na webu

Jste zde: Úvod
Zateplení půdních prostor Tisk E-mail

Práce na budově zámku

Práce na rekonstrukci bytů ve stráneckém zámku stále pokračují.

Jeden byt ve spodní části zámku byl zkolaudován a pronajmut v prosinci minulého roku. Dále práce pokračují na čtyřech bytech zednickými a instalatérskými pracemi. Když práce budou pokračovat podle představ, budou dokončeny minimálně dva byty ještě v letošním roce.

V prvním patře musel být projekt na byty přepracován. Památkáři zamítli sádrokartonové podhledy a snížení stropů bytů. Důvodem byly okrasné výzdoby stropů v některých bytech. Zateplení těchto bytů bude provedeno zezhora, Na půdě bude položena 25 cm vrstva skelné vaty. Na půdě musely být vybudovány přístupové lávky ke komínům a arkýřům k přístupu na střechu. Celé plocha půdních prostor je 500 m2. Toto zateplení včetně tesařských prací si obec zajistila svým pracovníkem. I když pan Puchrík je vyučený zedník, tak vybudování pochozích lávek a zateplení půdy zvládl na výbornou. Obec Stránka pro letošní rok požádala o dotaci na výměnu oken v zámecké věži a zbývajících oken v přízemí. Odbor Památkové péče Mělník přislíbil, že tato žádost bude kladně vyřízena.

 
< Předch.   Další >
Advertisement