CervenaModraZelenaOranzovaFialova
Zmenseni velikosti textuNavrat do puvodni velikostiZvetseni velikosti textu

Změny na webu

Jste zde: Úvod arrow Úřední deska arrow 26. 11. 2021 - NOUZOVÝ STAV
26. 11. 2021 - NOUZOVÝ STAV Tisk E-mail

Vyvěšeno: 26. 11. 2021

Usnesení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky na dobu 30 dní:

Usnesení vlády č. 1065 Vyhlášení nouzového stavu pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky

Usnesení vlády č. 1066 Krizové opatření k omezení činnosti maloobchodu a služeb

Usnesení vlády č. 1067 Krizové opatření k zajištění poskytování zdravotních služeb poskytovateli zdravotních služeb akutní lůžkové péče po dobu trvání nouzového stavu

 

Krizová opatření (nad rámec platných mimořádných opatření MZDR, ta zůstávají v platnosti) účinná od páteční 18. hodiny:

  • Restaurace a bary - Restaurace, bary, hudební a taneční kluby, kasina, herny a podobné podniky budou zavřené v čase od 22 hodin do 4:59.
  • Sport a kultura - Na sportovních utkáních, kulturních představeních a vzdělávacích akcích může být maximálně 1000 diváků.
  • Společenské akce - Maximální počet lidí na různých spolkových a společenských akcích, oslavách a podobně se snižuje z 1000 na 100 lidí.
  • Vánoční trhy - Platí zákaz konání vánočních a adventních trhů, s výjimkou prodeje vánočních stromků a kaprů. Celoroční trhy mohou zůstat i nadále v provozu.
  • Pití alkoholu na veřejnosti - Platí zákaz pití alkoholu na veřejnosti. V restauracích a podobných podnicích je pití alkoholu povoleno.
  • Jídlo v nákupních centrech - Platí zákaz konzumace potravin v obchodních centrech. V takzvaných ‚food courtech‘ bude možné koupit jídlo pouze s sebou.

VLADA.CZ

Aktualizováno ( Pátek, 26 listopad 2021 )
 
< Předch.   Další >
Advertisement