CervenaModraZelenaOranzovaFialova
Zmenseni velikosti textuNavrat do puvodni velikostiZvetseni velikosti textu
Bohuzel. Flash player neni nainstalovan nebo je zastaraly.Zde najdete aktualni verzi potrebnou pro zobrazen� teto casti.

Změny na webu

Jste zde: Úvod arrow Služby v obci arrow Obědy do domů
Obědy do domů Tisk E-mail

Nabídka obědů nejen pro seniory

Firma pana Červeného sídlící na Skalsku vaří a rozváží denně 450 jídel a je schopný začít rozvážet i do celého mikroregionu SOKu. Cena je 60,- Kč, včetně dovozu. Výběr je ze 4 jídel + polévka. V případě, že si snad člověk nevybere, vaří se denně „záchytná“ jídla - kuřecí nebo vepřový řízek a kuřecí nudličky. V ceně je samozřejmě i příloha.
Jídelníček na nový týden dostanou odběratelé do ruky vždy ve čtvrtek a v pátek ho vyplněný odevzdají dovozci a zaplatí zkonzumovaná jídla. Platí se buď hotově 1 týdně nebo převodem za celý měsíc, kvůli poplatkům z platby.
Jídlonosiče musí být na výměnu a umyté, jsou trvale podepsané, takže se nestane, že by se zaměnily. Mají je ve firmě i k dlouhodobému zapůjčení a to zdarma, když nemá člověk možnost si je opatřit.

Jídlo se nosí buď až do domu, lidé mají háčky nebo škatulky, kam jim to šofér dá nebo někteří to dávají třeba do obchodu apod., ale kdo chce, dostane jídlo, po dohodě, doslova až na stůl.

Jídelníček je k nahlédnutí vždy na www.hotovky-minutky.cz, jen tam není napsaná polévka, ta se tam prý už nevejde. Jídlo je možné zrušit den napřed telefonem a naopak, víc jídel, třeba pro zajištění víkendu, je možné. V běžném počasí dodávají jídla nejdéle do 12 hod.

Zájemci z obce o dovážku obědů se mohou přihlásit na OÚ ve Stránce.

Kontakt na provozovatele služby: (pro rychlejší vyřízení)

Červený Milan, Skalsko 107

tel: 605 884 705

email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Aktualizováno ( Čtvrtek, 19 červen 2014 )
 
< Předch.   Další >
Advertisement