CervenaModraZelenaOranzovaFialova
Zmenseni velikosti textuNavrat do puvodni velikostiZvetseni velikosti textu
Bohuzel. Flash player neni nainstalovan nebo je zastaraly.Zde najdete aktualni verzi potrebnou pro zobrazen� teto casti.

Změny na webu

Jste zde: Úvod arrow Aktuality arrow Rozloučení s prázdninami
Rozloučení s prázdninami Tisk E-mail

Kulturní komise OÚ Stránka pořádá v sobotu 27. 8. 2011

výlet pro děti na ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI

Odjezd: v sobotu 27. 8. 2011 v 8:00 od budovy Obecního úřadu ve Stránce

Plánovaná trasa výletu je:

Nejprve prohlídka zámku Sychrov a poté návštěva Liberce. V Liberci můžeme navštívit: zábavní centrum Babylon s aquaparkem nebo zoologickou zahradu.

Doprava a vstupné pro děti je zdarma - hradí OÚ Stránka. Dospělí mají dopravu zdarma, hradí si pouze vstupné.

Kdo má zájem se tohoto výletu zúčastnit - přihlašte se závazně nejpozdějji do soboty 13. srpna 2011 u paní Olšové, paní Lenky Tylové nebo paní Jaroslavy Kloudové.

V sobotu ráno odjelo téměř čtyřicet „účastníků zájezdu“ směr Liberec. Za příznivého počasí proběhla prohlídka zámku Sychrov, kde jsme měli možnost nahlédnout do komnat původně francouzského rodu Rohanů. Upoutala nás především bohatá řezbářská výzdoba zámeckých pokojů.

Po přesunu do Liberce se čtvrtina výletníků odpojila u zábavního centra Babylon, kde se oddávali radovánkám v aquaparku. Zbytek výpravy se odebral k návštěvě zoologické zahrady. Počasí se začalo trochu kazit, výrazně se ochladilo a začalo se zatahovat. Návštěvníci si nenechali ujít atraktivní krmení lachtanů a bílé tygry. Cestou k autobusu již začaly padat první kapky a při návratu domů se spustil již vytrvalý déšť.

Výlet proběhl v poklidu a téměř s přesným načasováním počasí.

 

Aktualizováno ( Sobota, 27 srpen 2011 )
 
< Předch.   Další >
Advertisement