CervenaModraZelenaOranzovaFialova
Zmenseni velikosti textuNavrat do puvodni velikostiZvetseni velikosti textu
Bohuzel. Flash player neni nainstalovan nebo je zastaraly.Zde najdete aktualni verzi potrebnou pro zobrazen� teto casti.

Změny na webu

Jste zde: Úvod arrow Aktuality arrow Stavba dětského hřiště
Stavba dětského hřiště Tisk E-mail

Pozvánka:

Kulturní komise OÚ Stránka pořádá

v sobotu 8. září 2012 od 14.00 hod.

Slavnostní zahájení provozu

nově vybudovaného dětského hřiště

Informace:

Obec Stránka obdržela dotaci ve výši 474 tisíc Kč od Středočeského Fondu rozvoje obcí a měst na výstavbu dětského hřiště v rámci Programu obnovy venkova - FRO/POV/012386/2012.

Název projektu: Vybudování dětského hřiště v obci Stránka

Popis projektu:

Dětská hřiště mají velký vliv na rozvoj dítěte v předškolním i školním období. Dětská hřiště jsou užívána k volnočasovým aktivitám dětí, které si osvojí koordinaci pohybů a další, pro ně dosud nepoznané sportovní a jiné dovednosti. V obci Stránka bude vybudováno nové dětské hřiště , kde bude ukotveno 7 herních prvků. Herní prvky budou zabudovány dle platných norem EN ČSN 1176 a 1177. Na dopadové plochy u 4 ks bude použit stávající povrch - tráva. U 3 ks prvku bude vybudovaná dopadová plocha, kde bude použit materiál kačírek. Herní prvky mají příslušný certifikát a ES prohlášení. Herní prvky jsou určeny pro děti všech věkových kategorií. Hřiště bude doplněno infopanelem - provozní řád dle normy EN 1176. Správce hřiště bude pracovník pověřený obcí. Zároveň bude zajištěn bezbariérový přístup. V současné době pozemek není využíván a v obci chybí plocha vhodná pro volnočasové aktivity dětí a mládeže.

Fotografie z výstavby, která byla zahájena v červnu 2012 - probíhají závěrečné úpravy

8. září 2012 od 14.00 - Slavnostní zahájení provozu dětského hřiště

Aktualizováno ( Pátek, 04 leden 2013 )
 
< Předch.   Další >
Advertisement