CervenaModraZelenaOranzovaFialova
Zmenseni velikosti textuNavrat do puvodni velikostiZvetseni velikosti textu
Bohuzel. Flash player neni nainstalovan nebo je zastaraly.Zde najdete aktualni verzi potrebnou pro zobrazen� teto casti.

Změny na webu

Jste zde: Úvod arrow Aktuality arrow Výlet do ZOO Praha
Výlet do ZOO Praha Tisk E-mail

Kulturní komise OÚ ve Stránce pořádá dne

29. srpna 2015 (sobota) - odjezd v 8.00 hod. od budovy OÚ

výlet do ZOO v Praze.

Cena výletu je pro dospělé 200,- Kč na vstupné. Vstup dětem do 15-ti let a cestu autobusem uhradí OÚ Stránka.

Zájemci o tento výlet se mohou přihlásit na OÚ ve Stránce ve středu od 17.00 do 19.00 hodin nebo u paní Tylové a Kloudové a to nejpozději do 22. srpna 2015.

V sobotu ráno se sešlo 32 účastníků zájezdu do pražské ZOO v Tróji. Před vstupními turnikety byly vydány pokyny k odjezdu a poté se již stránečtí návštěvníci rozprchli po zoologické zahradě. Občas na sebe některé skupinky narazili, ale vzhledem k rozlehlosti areálu, každý především vyhledával svá oblíbená zvířata nebo atraktivnější pavilony. Mile překvapil, především děti, areál Bororo, kde se mohly děti vyřádit dle libosti na prolézačkách v pevnosti. Vzhledem k tomu, že teplota a slunce začaly gradovat, přišlo vhod i cachtání v brouzdališti. Méně příjemné bylo zjištění, že některé části ZOO procházejí rozsáhlou rekonstrukcí, a tak jsou například hosté ochuzeni o papoušky.

Domů vyrazili návštěvníci ze Stránky spokojeni a v nejvyšší čas, protože nepříjemné tropické počasí nebylo už jen uvnitř pavilonů.    

Aktualizováno ( Sobota, 29 srpen 2015 )
 
< Předch.   Další >
Advertisement