CervenaModraZelenaOranzovaFialova
Zmenseni velikosti textuNavrat do puvodni velikostiZvetseni velikosti textu
Bohuzel. Flash player neni nainstalovan nebo je zastaraly.Zde najdete aktualni verzi potrebnou pro zobrazen� teto casti.

Změny na webu

Jste zde: Úvod arrow Z Obecního úřadu arrow Kontrolní výbor arrow Složení kontrolního výboru
Složení kontrolního výboru Tisk E-mail

Kontrolní výbor - pracuje od 5. 11.2014 ve složení: zápis ZZ č. 7 z 5. 11. 2014

předseda: Václav Benda
členové: Mária Dvorščíková, Jitka Kalivodová

Předchozí období:

Kontrolní výbor - pracuje od 10. 11.2010 ve složení: zápis ZZ č. 5 z 10. 11. 2010

předseda: Václav Benda
členové: Mária Dvorščíková, Soňa Grünnerová

Kontrolní výbor - pracuje od 1. 11. 2006 ve složení:

předseda: Milan Hrobár
členové: Václav Benda, Zdena Sklenářová

Aktualizováno ( Středa, 19 listopad 2014 )
 
Další >
Advertisement